Sportsbibs – producent - koszulki sportowe, znaczniki piłkarskie, plastrony startowe i treningowe

Witamy na naszej stronie. Nie musisz już dłużej szukać . Właśnie znalazłeś miejsce, w którym zaoferujemy Ci wszystko czego potrzebujesz, aby wypromować swoją drużynę sportową, zapewnić jej profesjonalny wizerunek, rozpoznawalność i przychylność sponsorów. A może chcesz, aby Twoja Firma stała się rozpoznawalną marką i wykreować jej logo? Może jesteś organizatorem wycieczki i wybierasz się z grupą dzieci na narty i chcesz zadbać, żeby członkowie Twojej grupy byli lepiej widoczni, co znacznie poprawi ich bezpieczeństwo? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Firmy.

Firma Sportsbibs istnieje na rynku już 9 lat. Wyróżniamy się tym samym długoletnim doświadczeniem na tle branży. Jesteśmy producentem znaczników piłkarskich, plastronów narciarskich, koszulek sportowych, plastronów startowych i treningowych i kamizelek sportowych. Nie jesteśmy korporacją, ale firmą rodzinną, zespołem, który dobrze się rozumie co przekłada się na świetną współpracę. Sport od zawsze był naszą pasją. W latach szkolnych każdą wolną chwilę spędzaliśmy aktywnie. Dziś jesteśmy osobami wykształconymi po studiach sportowych AWF(wychowanie fizyczne), SGH(marketing sportowy). Zaczynaliśmy w garażu w 2009r. Aktualnie jesteśmy marką i producentem w Polsce i dla krajów UE.

Dbamy o to , aby nasze produkty były jak najlepszej jakości równocześnie dbając o ich jak najlepszą cenę. Nasze koszulki, plastrony i kamizelki wykonujemy stosując tylko najlepsze materiały i technologie co zapewnia im wysoki komfort noszenia, przewiewność, odporność na uszkodzenia i zabrudzenia. Nasze produkty są profesjonalne, a dzięki bogatej ofercie gamy kolorystycznej – oryginalne. Dokładamy wszelkich starań, aby sportowe produkty Firmy Sportsbibs przykuwały uwagę. Nie od dziś wiadomo, że znaczniki czy plastrony mają olbrzymi potencjał reklamowy, są żywym nośnikiem reklamy, zawędrują tam, gdzie osoba, która je nosi. Pracują na wizerunek Twojej firmy, Twojego produktu, będąc doskonałą reklamą. Nasze produkty pełnią funkcje nie tylko marketingową, ale mają również szerokie zastosowanie w różnych dyscyplinach sportowych. Doskonale sprawdzą się podczas meczów, maratonów, eventów, pikników rodzinnych czy wypraw grupowych, umożliwiając wyróżnienie zawodników czy wycieczkowiczów od pozostałych grup i ułatwiając organizacje zespołową jak również zapewniając im bezpieczeństwo i dobrą łączność między zawodnikami.

Zaufało nam już tysiące klubów i organizacji sportowych, zrealizowaliśmy ok. 5000 zamówień dla firm, obsługujemy ponad 30 dyscyplin sportowych. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego nasza idea brzmi:

„RZECZY NIEMOŻLIWE ZAŁATWIAMY OD RĘKI, A NA CUDA TRZEBA CHWILECZKĘ POCZEKAĆ" 

Zapraszamy do świata Sportsbibsu

Nasi klienci

Pliki cookie

Aby witryna działała poprawnie, czasami umieszczamy na urządzeniu małe pliki danych zwane plikami cookie. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityki prywatności